Apie Balilight

Jau daug metų svajojau padaryti gerą darbą, svajojau nuo vaikystės, bet nežinojau nei kaip, nei kada man tai pavyks padaryti.
Prieš penkis metus keliaujant po Balio salą labai norėjosi atvežti namo nors dalelę to, ką joje pamilau ir kasdien džiugino. Mano pirmasis pirkinys buvo Šviestuvai, kurie suteikė mūsų namams labai daug jaukumo ir šviesos, o svarbiausia – dalelė Indonezijos rojaus kampelio apsigyveno kartu su mumis.
Tačiau grįžus namo, stebuklas neįvyko. Jis įvyko prieš beveik du metus per patį pandemijos piką. Kai savo draugės balieties paklausiau kaip jiems sekasi ir kai paminėjo, kad per pandemiją labai nukentėjo ji ir kiti maži verslai, tuomet atradau jėgų, tikėjimo savimi ir ryžausi sukurti tai, kas džiugintų ir mane, ir kitus. Norėjosi dalintis tuo, kas kasdien namuose teiktų ir spinduliuotų jaukumą, estetiką, grožį, šviesą, ramybę ir meilę. Pagaliau norėjosi natūralumo ir sąlyčio su gamta.
Kodėl „Bali šviesa“? Nes tai apie šiltą Bali, apie saulė, apie šviesą, apie pozityvią ir tikrą energiją. „Bali šviesa“ (Bali light) – taip pavadinta ši internetinė parduotuvė, kurioje prekiaujama rafinuotais, rankų darbo gaminiais iš Balio salos. Tai išskirtiniai ir kokybiški gaminiai sukurti iš natūralių ir ekologiškų medžiagų, tokių kaip tikmedis, ratanas, upės akmuo, jūržolė, hiacintas ir kitos medžiagos, o svarbiausia – iš visos širdies ir su gera energija bei tausojant gamtos išteklius. Tad leiskimės kartu į kelionę ir kurkime savo namuose daugiau pozityvumo dvasios, natūralumo, būkime arčiau gamtos stebuklų. Sukurkime atostogų atmosferą savo namuose!